تائید
فروش مسکونیآپارتمان116متربرج رونیکا پالاس کوهک بسیارشیک و لاکچری

116متربرج رونیکا پالاس کوهک بسیارشیک و لاکچری

2 روز پیش در مجموعه ورزشی آزادی

متراژ
116
ساخت
1404
قیمت کل
‏20,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏175,000,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️⭕️بنام خداوندی که از شدت حضور ناپیداست✅️⭕️

✅️⭕️116 متر فول دیزاین و فول امکانات طبقه 7

✅️⭕️بسیار شیک و بسیار لاکچری

✅️⭕️امکانات این برج بینظیر است :

✅️⭕️باشگاه بدنسازی فول

✅️⭕️سینما و کافی شاپ

✅️⭕️سالن تنیس و اسکواش وبیلیارد

✅️⭕️کتابخانه و مهدکودک و هایپر مارکت

✅️⭕️لابی مجلل و لابی من 24ساعته

✅️⭕️باند هلی پد

و کلی امکانات دیگر ... .✔️✔️✔️

⚜️⚜️⚜️با زندگی کردن در برجهای رونیکا پالاس کوهک زندگی در سطح A رو تجربه کنید ⚜️⚜️⚜️