ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
117 متر / 2خواب / طبقه دوم ( فاطمی باباطاهر)
117 متر / 2خواب / طبقه دوم ( فاطمی باباطاهر)
3 روز پیش در کارگر شمالی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
117
ساخت
1372
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
123,931,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
(( به نام خالق هستی ))
✅️117 متر 2خواب
✅️2طبقه 2واحدی
✅️طبقه دوم
✅️خوش نقشه/ نورگیر
✅️لوکیشن عالی
✅️خارج از محدوده طرح ترافیک
✅️دسترسی آسان به پارک لاله/ مترو / مرکز خرید
⬅️ کارشناسی شده زیر قیمت منطقه ➡️
⬅️ فروشنده واقعی/ فوری فروشی ➡️
⚜️ مشاور شما: گل پیکر ⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت