تائید
فروش مسکونیآپارتمان117 متر دانشجو سند تکبرگ

117 متر دانشجو سند تکبرگ

2 هفته پیش در زاهدان

متراژ
117
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,538,000 تومان
طبقه
1
.خواب مستر
.ساختمان 11 واحدی
.کابینت هایگلاس
.کمد دیواری
.طبقه اول
.پکیج و رادیاتور
.آسانسور فعال
.سند تکبرگ
.وام دار
.مبلغ 400 میلیون وام دارد و همچنین مستاجر به مبلغ 400 میلیون رهن نشسته است که از مبلغ کل کم می شود.
................................................
⭕️املاک زاریس دانشجو 80
مشاور :میر