تائید
فروش مسکونیآپارتمان117 متر / دو خواب / فول امکانات / 5 سال / بهبودی

117 متر / دو خواب / فول امکانات / 5 سال / بهبودی

20 ساعت پیش در توحید

متراژ
117
ساخت
1400
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏196,581,000 تومان
طبقه
5
✔️فایل کاملا شخصی همکاران املاک تماس نگیرند

✔️آپارتمان 117 / دو خواب

✔️طبقه پنجم + آسانسور

✔️پارکینگ سندی بدون مزاحم ، انباری ، بالکن

✔️نقشه فوق العاده بینظیر / شخصی ساز

✔️پذیرایی و اتاق خوابها رو به آفتاب ( غرق در نور )

✔️ملک زیر قیمت منطقه / فروشنده 100٪

✔️این قیمت تا آخر همین هفته

مسکن بزرگ جم خ آذربایجان تقاطع آزادی پ1071
( اردستانی مشاور شما )