تائید
فروش مسکونیآپارتمان117متر**5واحدی**فول امامت زیباشهـر

117متر**5واحدی**فول امامت زیباشهـر

7 ساعت پیش در آزادشهر

متراژ
117
ساخت
1392
قیمت کل
‏12,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,401,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✿✿✿⬅️⚜️بـنـام خالــق هسـتی⚜️➡️✿✿✿

➡️⚜️Moallem⚜️⬅️                 
  
            
       ⬅️⚜️با سلام و احترام خدمت شما⚜️➡️

                

⬅️✴️5طبقه++5واحد تکواحدی پیلوت خالی✴️➡️  

✓⚜️بسیار خوش متراژ و خوش قیمت در منطقه

✓⚜️آسانسور 5نفره تمام استیل با موتور آلمانی

✓⚜️پارڪینگ اختصاصی بدون مزاحمت

✓⚜️جهت ملڪ جنوبی دو بـر نـور

✓⚜️ڪابینت هایگلس ترڪ

✓⚜️ڪف تماما سرامیڪ

✓⚜️تــراس انباری بزرگ

✓⚜️سرمایش اسپیلت12هزار Hisinse اینورتردار

✓⚜️ڪاغذ دیواری و نقاشی ترکیبی

✓⚜️شیر الات اهرمی

✓⚜️دو خواب بزرگ و استاندارد با ڪمد دیواری بزرگ و جادار

‼️‼️♈ همکاری نداریم♈‼️‼️

     ✅✅☑قابل رهن تا مبلغ1/200میلیون☑✅✅

         
     ↙️⚜️تخفیف عالی همراه با عقد قرارداد⚜️↘️

                                     
    ⚜️⚜️مشاور تخصصی فروش محسن معلم⚜️⚜️

        ↩️⭐عضو نظام مهندسی ساختمان⭐↪️