تائید
فروش مسکونیآپارتمان117متر /اشتراکی شمالی/قولنامه ای/قدرالسهم دار

117متر /اشتراکی شمالی/قولنامه ای/قدرالسهم دار

1 سال پیش در کرج

متراژ
117
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬350٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜هلدینگ املاک سرو آشیانه بیاتونی با افتخار تقدیم میکند⚜
کد ملک : 037

✅ لوکیشن خوب
✅فرصت عالی سرمایه گذاری
امکان تجمیع با ملک مجاور

✅ مزیت ملک
پذیرایی بسیار بزرگ ودلباز / کم واحد و آرام
دارای قدرالسهم بالا / دسترسی خوب به خیابان اصلی
نورگیر عالی / واحد تمیز وبازسازی شده

⭕️ مشخصات کلی:
117 متر
طبقه دوم
پارکینگ / انباری
کابینت MDF
کف سرامیک
بازسازی شده

لوکیشن ملک : اشتراکی شمالی

آدرس ما: سه راه گوهر دشت، برج ققنوس، طبقه چهارم و ششم

با ساب، صاب ملکی!
هلدینگ املاک سرو آشیانه بیاتونی ارائه دهنده VIP ترین خدمات مشاوره ملکی و قویترین فایلینگ استان البرز در خدمت شما عزیزان می باشد.
فایل های مشابه متناسب با بودجه شما موجود میباشد.
جهت ارتباط و هماهنگی بیشتر میتونید با ما تماس بگیرید...
⚜هلدینگ املاک سرو آشیانه بیاتونی⚜