تائید
فروش مسکونیآپارتمان117متر /سه خواب / نوساز / پونک

117متر /سه خواب / نوساز / پونک

22 ساعت پیش در سردار جنگل

متراژ
117
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏41,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏356,410,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
✔️نو ساز و کلید نخورده ✔️

⬅️117 متر سه خوابه
⬅️پنج طبقه تک واحدی
⬅️آسانسور / پارکینگ / بالکن
⬅️و 12 متر انباری ➡️

☎️تبریزی