ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
117مترروبه نما فول امکانات/پارکینگ/سند/برِ مهندسین
117مترروبه نما فول امکانات/پارکینگ/سند/برِ مهندسین
1 ساعت پیش در صباشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
117
ساخت
1403
قیمت کل
5,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
43,589,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
6
درود
*فروش/معاوضه واحد شما در کوتاه ترین زمان ممکن*
• متراژ: 117 متر خوش نقشه و رو به نما
• موقعیت: برِ بلوار مهندسین/مطهری
• نورگیری: فوق العاده—نور کامل صبح تا عصر
• مدارک: سند تک برگ، انباری، پارکینگ اختصاصی + پارکینگ مهمان
• وضعیت واحد: نوساز، فوق العاده تمیز و بدون حتی یک ریال هزینه
امکانات کامل:
کابینت و کمددیواری شیک و تمیز، کاغذ دیواری جذاب، پکیج، شیرآلات باکیفیت، کولر، طراحی داخلی خوش حس…
واحد از نظر تمیزی و انرژی خونه، واقعاً حرف نداره.
این واحد چه برای مصرف کننده چه برای سرمایه گذار یه انتخاب عالیه؛ به خصوص با این قیمت مناسب.
جهت هماهنگی بازدید و دریافت اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید.
برای مشاهده فایلینگ کامل شهرک مهندسین روی پنل زیر کلیک کنید.⬇️⬇️⬇️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت