تائید
فروش مسکونیآپارتمان118 متر فلسطین فول

118 متر فلسطین فول

1 سال پیش در اردبیل

متراژ
118
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬520٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬355٬000 تومان
طبقه
4
118 متر مفید طبقه 4 از 4 بدون اسانسور
واقع در فلسطین پردیس شرقی
فول امکانات
کف کلا پارکت
کاغذ دیواری
کابینت mdf
کمد دیواری
نما تراورتن
واحد خالی در صورت کسر وجه میتوان به 250 میلیون رهن کامل اجاره داده شود
سند ازاد قابل برداشت وام تا سقف 800 میلیون

ادرس املاک شهرک سبلان فاز 2 خیابان جامی
املاک سبلان