تائید
فروش مسکونیآپارتمان118 متر/فول امکانات/تاپ لوکیشن اباذر/سرمایه گذاری

118 متر/فول امکانات/تاپ لوکیشن اباذر/سرمایه گذاری

20 ساعت پیش در اباذر

متراژ
118
ساخت
1386
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏245,762,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
****مشاور و کارشناس فروش املاک : کیوان****

✅118متر 2خواب

✅فول امکانات

✅بهترین لوکیشن اباذر

✅سالن پرده خور و نورگیر فوق العاده (رو به جنوب)

✅دسترسی عالی به تره بار و مترو

✅کم واحد

✅فول بازسازی (مدرن و درجه یک)

✅نقشه بدون ضعف با چیدمان آزاد

✅فایل اختصاصی

⚜️املاک دیار⚜️