تائید
فروش مسکونیآپارتمان118متر 2خوابه کلید نخورده تاپ لوکیشن

118متر 2خوابه کلید نخورده تاپ لوکیشن

6 روز پیش در شهرک چشمه

متراژ
118
ساخت
1404
قیمت کل
‏31,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏270,338,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و احترام

مسکن نور مقدم

فروش واحد مسکونی ویلایی

کلید نخورده

118 متر و 125 متر جنوبی موجود می باشد

2خوابه **هر 2 خواب مستر **

سالن یه تیکه بزرگ قابل چیدمان

2 جهت دید شمالی و جنوبی

جای پارک 2 خودرو

ساخته شده با بهترین متریال

بهترین لوکیشن منطقه 22 و دریاچه چیتگر و شهرک گلستان ،دهکده المپیک

دسترسی عالی به اتوبان و مراکز خرید و مراکز آموزشی و درمانی و تفریحی

فروشنده واقعی

تخفیف پای قرارداد بر اساس پرداختی

مشاور شما در منطقه 22 تهران

عباسپور