تائید
فروش مسکونیآپارتمان118متر2خواب/واحد آماده/واریانشهر/رزکان نو/نوساز

118متر2خواب/واحد آماده/واریانشهر/رزکان نو/نوساز

1 روز پیش در مشکین‌دشت

متراژ
118
ساخت
1404
قیمت کل
‏12,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,067,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⭐فرصتی کم نظیر برای خرید این ملک استثنایی!!!

⭕مشخصات ملک:

- متراژ: 118متر مربع

- تعداد اتاق خواب: 2

- طبقه:4

- سال ساخت: 1404

- جهت ساختمان: جنوبی

✅ امکانات ویژه
- پارکینگ و انباری
- آسانسور و بالکن
- سیستم گرمایش داکت اسپلیت
-حمام ترکی
-خواب مستر
☎️ تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید خانه ای امن لوکس و آینده دار در انتظار شماست.

                 کلبه،خانه ای برای اعتماد

خرید، فروش، پیش فروش و تهاتر تخصص ماست
مشاور و امین شما: مهدی عبدی