تائید
فروش مسکونیآپارتمان119 متر رونیکا کوهک ویو ابدی شرق طبقات بالا

119 متر رونیکا کوهک ویو ابدی شرق طبقات بالا

20 ساعت پیش در کوهک

متراژ
119
ساخت
1404
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏193,277,000 تومان
طبقه
11
وضعیت واحد
بازسازی نشده
.

119 متر
2 خواب
سالن یه تکه
ویو ابدی شرق تهران

✅این واحد تا تاریخ 11/11 دست رهن میباشد
به مبلع 1٫900
که از مبلغ کل کم میشود

مشاور فروش : خانم عابدی