تائید
فروش مسکونیآپارتمان119متر* 3خواب * رو به نما* خوش نقشه

119متر* 3خواب * رو به نما* خوش نقشه

2 هفته پیش در باغستان

متراژ
119
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏11,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,957,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
⚜️املاک سهند ⚜️

⚜️عضو رسمی اتحادیه املاک⚜️

⭐️⭐️سند تگ برگ آماده انتقال⭐️⭐️

⚜️باغستان غربی⚜️

⚫️اکازیون واقعی و بدون مشابه
⚫️ سازه ای خاص در یکی از دنج ترین منطقه ها

مشخصات ساختمان :
⚫️ورودی لابی شیک و مجلل
⚫️ آسانسور ایتالیایی
⚫️پارکینگ اختصاصی
⚫️️ 2 انباری و 1 انباری 20متری
⚫️ساخته شده با بهترین متریال
⚫️فضای ورودی ساختمان درخت کاری شده
⚫️فضای بازی کودکان
⚫️نما شیک

مشخصات واحد:
✔️ 119متر پلان بی نقص
✔️کابینت های گلاس
✔️3 خواب بزرگ و کاربردی
✔️ داکت اسپیلت
✔️هر 3خواب کمد دیواری عمیق
✔️سراسر پنجره قدی غرق در نور
✔️سالن پرده خور
✔️خوش نقشه قابل چیدمان
✔️ارتفاع سقف بلند داخل واحد
✔️ بالکن بزرگ کاربردی

شرایط عالی برای بازدید و توضیحات بیشتر تماس بگیرید