تائید
فروش مسکونیآپارتمان12 متری سنگ شیر 61 متر 2 خوابه

12 متری سنگ شیر 61 متر 2 خوابه

12 ساعت پیش در همدان

متراژ
61
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,524,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
⚜️کارشناس : آقای سنایی

آپارتمان 61 متری در 12 متری سنگ شیر، 2 خوابه و دوبر نور. این واحد بسیار شیک و تمیز میباشد و در طبقه ث3 از 3 واقع شده و دارای نقشه بی نظیر و غرق نور میباشد. یک فرصت عالی برای سکونت در لوکیشنی عالی با قیمتی مناسب.

✅ تخفیف جزئی پای قرارداد
✅ 450 میلیون تا 1 سال دست مستاجر
✅ قابلیت دریافت اوراق بانکی

✨ اولویت با اولین بازدید کننده

✨جهت بازدید به شعبه 6 (هنرستان) مراجعه کنید!

✨ مورد مشابه در متراژ های مختلف موجود است!

⚜️⚜️⚜️کارگزاری املاک رامین⚜️⚜️⚜️
» »« » »مدیریت رامین بهرامی « « »« «
⭐با 6 شعبه فعال در همدان⭐
⭐فعال ترین تیم املاک منطقه⭐

✨ پیام پاسخگو نیستم
✨ لطفاً فقط تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به دفتر املاک!

املاک رامین فعال ترین تیم املاک همدان با 6 شعبه فعال و بیش از 100 مشاور حرفه ای آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز...