تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر 2 خواب خیابان بهشت نوساز طبقه 3

120 متر 2 خواب خیابان بهشت نوساز طبقه 3

1 روز پیش در آزادان

متراژ
119
ساخت
1404
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,033,000 تومان
طبقه
3
✅با سلام و احترام مشاور شما یزدانی هستم
✔119 متر
✔واحد تکمیل فول امکانات
✔کابینت هایگلس
✔لوکیشن با دسترسی عالی
✔دو واحدی
✔نور عالی
✔سند اماده انتقال
_________________________________________
■مشاورین املاک اسپادان
■خرید و فروش/مشارکت در ساخت
■خیابان شهید بهشتی خیابان لنبان نبش کوچه 24
■با مدیریت مهندس صادقی 20 سال سابقه درخشان عضو نظام مهندسی ساختمان