تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر / 2خواب / شمالی / تاپ لوکیشن / فاز4 مهرشهر

120 متر / 2خواب / شمالی / تاپ لوکیشن / فاز4 مهرشهر

15 ساعت پیش در مهرشهر - فاز ۴

متراژ
120
ساخت
1394
قیمت کل
‏13,570,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏113,083,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
⚜️⚜️⚜️ ️گروه مشاورین املاک بافکر ⚜️⚜️⚜️

⚫ 120 متر ، 2 خواب غربی ها ، چهارراه مسجد

⚫ سالن بزرگ با قابلیت چیدمان 2 دست مبلمان

⚫ خواب های بزرگ پر کمد

⚫ کمد دیواری عمیق و جادار

⚫ قابلیت رهن تا 1400

⚫ وام تا 1 میلیارد

⚫ سند اماده انتقال

◀️ برای کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه با بنده و گروه ما در تماس باشید

◀️ کارشناس فروش : فرزانه

◀️ ادرس دفتر املاک : بلوار رزهبان جنوبی نبش 407 غربی