تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر 3 خوابه یک برگ سند نوساز

120 متر 3 خوابه یک برگ سند نوساز

1 سال پیش در کرج

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
1٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬333٬000 تومان
طبقه
3
موتورخانه
⭕فقط 20 درصد از مبلغ رو نقدی پرداخت کنید

⭕پروژه ای در قلب استان البرز

⭕شهرک لوکس آداک.. نامی که زیاد خواهید شنید

☑️آداک... شهرک 100 هزار متری با 15000 متر مشاعات

⭕با امکانات یک شهرک مدرن و امروزی

⭕خرید مستقیم از شرکت سازنده بدون نیاز به پرداخت کمیسیون

⭕عقد قرارداد در محل دفتر شرکت ⭕

☑️تماس گرفتن ضرری نداره.. یکبار امتحان کن
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه سرمایه گذاری مسکن اسپیران