تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر آپارتمان مدرن و لوکس کیکاووس

120 متر آپارتمان مدرن و لوکس کیکاووس

4 روز پیش در دروس

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
‏62,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏516,666,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سنگ
تعداد کل طبقات
5
واحد بی مثل و همتا متراژی که در این لوکیشن پیدا نمیشه قیمت فوق العاده مناسب هم از لحاظ لوکیشن هم ملک های اطراف

توضیحات خواندنی و کامل

120 متر آپارتمان لوکس
2 خوابه 2 مستر

ورودی لابی

5 طبقه 2 واحدی
در بهترین طبقه موجود هست
واحد طبقه 5
نور و نقشه فوق العاده پنچره قدی

سرتاسر نور مستقیم ملک سنبش واحد از دو جهت شرق و جنوب نور و همچنین ملک دو کله
ارتفاع سقف واحد نزدیک 4 متر

بالکن قابل چیدمان 5 متری

آسانسور تا روف گاردن

پارکینگ باکس
انباری 6 متری
در بهترین لوکیشن