تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر آکواریوم در لوکیشنی بی رقیب

120 متر آکواریوم در لوکیشنی بی رقیب

1 هفته پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
120
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
‏24,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏202,500,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
❌️❌️ زیبایی، آرامش و دسترسی… همه در یک جا

✅ با هر بودجه ای، سزاوار بهترین ها هستید
✅ ملکی نایاب در یکی از برترین لوکیشن های منطقه 5
✅ فروشنده واقعی با شرایط منعطف – فرصتی استثنایی

---

طبقه سوم از ساختمان 5 طبقه
بدون دیوار مشترک – آرامش کامل در دل شهر
3 خواب بزرگ و استاندارد
نورگیری فوق العاده – سراسر پرده خور
سالن وسیع با پتانسیل چیدمان متنوع
فول امکانات: پارکینگ، انباری، آسانسور، بالکن
قابلیت رهن 2 میلیارد و 500 میلیون تومان
مشاعات مرتب و محیطی امن و خانوادگی

دسترسی سریع به مراکز خرید، حمل ونقل عمومی و بزرگراه ها
آرامش محله همراه با امکانات شهری در بالاترین سطح

فایل کاملاً شخصی و اختصاصی

⭕️ جهت هماهنگی بازدید و دریافت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.
⭕️ همراه شما هستیم، از اولین تماس تا پای قرارداد با تیم حقوقی حرفه ای و قابل اعتماد.

کارشناس تخصصی فروش املاک – عباسی