تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر/ غربی ها/ جنوبی/ تاپ لوکیشن/ فاز4 مهرشهر

120 متر/ غربی ها/ جنوبی/ تاپ لوکیشن/ فاز4 مهرشهر

13 ساعت پیش در مهرشهر - فاز ۴

متراژ
120
ساخت
1400
قیمت کل
‏14,760,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚜️⚜️⚜️ ️گروه مشاورین املاک بافکر⚜️⚜️⚜️

⚫ 120 متر ، 2خواب ، جنوبی در سازه ای مدرن

⚫ فاز قدیم تاپ لوکیشن

⚫ بی نظیر در متریال

⚫ نما شیک و مشاعات درجه یک

◀️ برای کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه با بنده و گروه ما در تماس باشید

◀️ مشاور شما: فرزاد فرزانه

◀️ ادرس دفتر : بلوار رزهبان نبش 407 غربی