تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر منطقه عظیمیان / تک واحدی

120 متر منطقه عظیمیان / تک واحدی

1 هفته پیش در عظیمیان

متراژ
120
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,666,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود و احترام

پیش فروش واحد 120 متری
منطقه عظیمیان و صائب

______________________
فرصتی عالی جهت سرمایه گذاری با ارزش افزوده بالا

▪︎ سازنده با رزومه قوی و درخشان
▪︎ 6 طبقه تک واحدی طبقه 2
▪︎ واحد خطی و رو ب آفتاب + پنجره های قدی
▪︎ ویو ابدی + بدون مشرف
▪︎ لوکیشن بسیاز دنج و خلوت
▪︎ سه خواب یک خواب مستر
▪︎ خرید مستقیم از مالک
_____________________________________
■ دارای تمامی پوئنهای مثبت در یک فضای 120 متری
شرایط پرواخت قابل مذاکره و تقسیط
______________________________________
اگر واحد 3 خواب 4 خواب و 2خواب لوکس و درجه یک میخوای با من تماس بگیر ..
ارادتمند شما... نقی پور
آدرس املاک : نبش مطهری 9