تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر/نوساز/طبقه 7/بدون مشرف/گرمدره شمالی

120 متر/نوساز/طبقه 7/بدون مشرف/گرمدره شمالی

2 هفته پیش در گرمدره

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,000,000 تومان
طبقه
7

قابل توجه مشکل پسندان و سرمایه گذاران

دسترسی عالی به مراکز خرید و اتوبان تهران کرج

120 متر 2 خواب
طبقه 7
بدون مشرف ویو ابدی
پارکینگ انباری آسانسور تراس بزرگ

لابی مجلل
پارکینگ میهمان
سرایداری 24 ساعته

تجهیز شده کامل بدون کوچکترین هزینه

برق اضطراری
مخزن آب جهت استفاده ساکنین
فضای بازی کودک
سالن اجتماعات
و...

مبلغ 1200 میلیون رهن به عهده املاک

قیمت دلالی
حداقل 5 میلیون زیر قیمت کارشناسی شده منطقه