تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متر / نوساز / پاساژ الهیه

120 متر / نوساز / پاساژ الهیه

2 هفته پیش در گرمدره

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,640,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️املاک دهقان دارای مجوز رسمی اتحادیه⚜️

❌جهت فروش و اجاره با ما در تماس باشید❌

✅امکانات و جزئیات✅
120 متر / طبقه 6 / 2 خواب
بسیار شیک و خوش نقشه
بسیار نورگیر
مشاعات سنگ
نما سنگ
قابلیت رهن تا 1.000.000.000 تومان
5 درصد بابت سند 430.000.000 تومان
با مبلغ 7.210.000.000 تومان صاحب خانه شوید
⚜️یک تماس کافیست تا خانه ای ببینید که هر روز منتظرش بودید⚜️

❌مشاور تخصصی شما : آرشام دهقان❌

✅آدرس شعبه گرمدره شمالی : خیابان شهدا جنب افق کوروش املاک دهقان

✅آدرس شعبه گرمدره جنوبی : شهرک شاهد خیابان انقلاب جنب شاهد 5 غربی املاک دهقان✅