ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
120 متری 2 خواب جنوبی/فول نوسازی/تاپ لوکیشن جابر
120 متری 2 خواب جنوبی/فول نوسازی/تاپ لوکیشن جابر
1 روز پیش در طامه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1389
قیمت کل
11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
95,833,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅️ واحدی شیک و بدون نمونه ی مشابه در ساختمانی برند و لوکیشنی بی نظیر
✅️ فروش آپارتمان 120 متری 2 خواب 2 تراسه با نور جنوبی واقع در یکی از بهترین کوچه های جابرانصاری
☑️ طبقه 1 از 5 دوواحدی( طبقه 1 روی همکف) با پاگردهای بزرگ و واحدها با فاصله از هم
⚜️ ساختمان دارای لابی شیک و مشاعات تمام سنگ
⚜️ صفر تا صد بازسازی و نوسازی شده با بهترین متریال روز
⚜️ آشپزخانه ی جزیره با کابینت های پرتعداد ممبران و کدبانو پسند
⚜️ سالن یکدست بزرگ و قابل چیدمان با تراس سرتاسری
⚜️ دارای تراس دوم در اتاق خواب جنوبی بصورت قدی
⚜️ کمدهای پرتعداد هایگلاس سفید مات
⚜️ کاغذ دیواری و کنافکاری و نورپردازی شکیل
⚜️ سرویس بهداشتی ها سرامیک اسلب و سقفها باریسول
⚜️ پارکینگ مسقف رمپ و انباری سندی
⚜️ سند تک برگ آماده ی انتقال با قابلیت دریافت وام مسکن
⚜️ لوکیشن استثنایی و بی نظیر در جابر با دسترسی سریع و راحت به پارک و مترو و مراکز خرید و ..
⚜️ کوچه ای عریض و مشجر / ساختمان دوکله راه با نور عالی و ویوی باز
☑️☑️ واحد مبلغ 1 میلیارد و 200 توسط مالک برای یکسال رهن میشود که از مبلغ کسر میگردد.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.