تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متری /2 خواب/ پارکینگ اختصاصی / سند / معلم

120 متری /2 خواب/ پارکینگ اختصاصی / سند / معلم

6 روز پیش در حسین آباد

متراژ
120
ساخت
1402
قیمت کل
‏13,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,500,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
کد فایل 50#

- 120 متری / 2 خواب
- طبقه 2 از 5
- پارکینگ بدون مزاحم
- سند تک برگ
- نوساز

- پذیرایی بدون پرتی / مبل خور / دارای نورگیر سراسری
- اشپزخانه پر کابینت از جنس ام دی اف
- بزرگ و کاربردی

- دارای 2 خواب با قابلیت قرار دادن تخت دو نفره
- هر 2 خواب کمد دار

قابلیت رهن دادن تا مبلغ 1،300،000،000
قابلیت دریافت وام بانک مسکن

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☀️

مشاور شما اقای عباسی
مشاورین املاک تماس نگیرند ، همکاری نداریم

☀️ دپارتمان املاک توافق ☀️