تائید
فروش مسکونیآپارتمان120 متری صفر نقلی در دل ناصرخسرو

120 متری صفر نقلی در دل ناصرخسرو

1 هفته پیش در احمدآباد

متراژ
125
ساخت
1404
قیمت کل
‏22,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✓ احمدآباد←ناصرخسرو
✓ 125 متر
✓ سرمایش و گرمایش←کولرگازی و پکیج

⭐ جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.⭐ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️ ▫️▫️▫️جهت اطلاع از موارد مشابه تماس بگـیرید▫️▫️▫️ ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️

⚜️املاک کاخ⚜️
⚜️نبش ناصرخسرو 26⚜️