تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر 2 خواب سنددار 8واحدبنیاد 350 متری

120متر 2 خواب سنددار 8واحدبنیاد 350 متری

3 روز پیش در ۳۵۰ متری

متراژ
120
ساخت
1402
قیمت کل
‏10,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,083,000 تومان
طبقه
1
آپارتمان شمالی
120 متر 2 خواب. سنددار

4 طبقه 2 واحدی. 8 واحد

رو به نما

فول امکانات بالکن آسانسور انباری پارکینگ سندی

گرمایش پکیج سرمایش کولر ابی

سرویس ایرانی فرنگی

مستاجر تا برج 4 ب مبلغ 850 رهن

بازدید باهماهنگی قبلی

مشابه در منطقه موجود

مشاور خانم مبارکی