ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
120متر/2خواب/جنوبی/کاوه/باهنر
120متر/2خواب/جنوبی/کاوه/باهنر
6 ساعت پیش در پوریا ولی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
10,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
84,166,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
شعار ما در عمل میسر میشود جایی که افراد خاص حضور دارن!
آدرس حدودی آپارتمان:پل25آبا ن کوچه19کاوه…
120متر سند تک برگ
2خواب
طبقه2از3
کلن4واحد تک واحدی
دارای آسانسور، پارکینگ،انبار،بالکن،
امکانات تکمیل
شمالی جنوبی
یک سال ساخت
ده قدمی مترو
برای بازدید تماس بگیر:
آدرس دفتر:اصفهان،طیب مسجد سید کوچه8و10
(املاک پرده چی)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت