تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر/آجودانیه/ویو بهشت

120متر/آجودانیه/ویو بهشت

3 روز پیش در آجودانیه

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
‏64,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏540,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭐️مسکن بزرگ پارمیس⭐️

120متر ، 2 خواب

پنجره های سر تا سری

دریای نور

2 تراس

روف گاردن 360 درجه

نوساز (کلید نخورده)

‼️فایل های مشابه منطقه از ما بخواهید‼️

مشاور آریامنش