تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر برازنده / دو خواب / دو بر نور / ویوو پارک

120متر برازنده / دو خواب / دو بر نور / ویوو پارک

2 هفته پیش در برازنده

متراژ
120
ساخت
1390
قیمت کل
‏6,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,083,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
120متر برازنده ابتدای صفائیه / دو خواب / دو بر نور ویوو پارک

فروش آپارتمان تاپلوکیشن برازنده ابتدای صفائیه

✔ متراژ مفید و بدون پرتی سالن و اتاق خواب ها
✔ پنجره های بزرگ در سالن و اتاق خواب ها ویوو پارک
✔ دو بر نور شمالی غربی آفتاب رو خوش نقشه
✔ لوکیشن و دسترسی عالی به مراکز خرید
✔ مجتمع فول امکانات مدیریت قوی
✔ تراس 8 متری قدی در سالن
✔ کابینت ها MDF ترک اصل

▫️متراژ : 120 متر
▫️تعداد خواب : 2
▫️طبقه : 6 از 6
▫️ وضعیت سند : تک برگ آماده انتقال

⚪ امکان دریافت 1 میلیارد تومان وام مسکن
⚪ امکان رهن تا 1 میلیارد تومان

◾ کارشناس و مشاور امور ملکی شما: مهندس حق شناس