تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر تکواحدی 3خواب/فول/گلستانهای اباذر

120متر تکواحدی 3خواب/فول/گلستانهای اباذر

1 هفته پیش در اباذر

متراژ
120
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
‏29,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏245,833,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️کارشناس تخصصی املاک : آرمان⚜️

✔️فایل کاملا شخصی و بدون مشابه در منطقه

سالن پرده خور قدی با چیدمان فوق العاده

پارکینگ
انباری
اسانسور
تراس

3خواب بزرگ و استاندارد با کمدهای جادار

سند تک برگ
فروشنده واقعی
مناسب سکونت و سرمایه گذاری
بهترین لوکیشین

✅برای دسترسی به کامل ترین فایلینگ منطقه با من تماس بگیرید.