ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
120متر / خام / کارمندان جنوبی
120متر / خام / کارمندان جنوبی
6 روز پیش در کوی کارمندان جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1403
قیمت کل
12,960,000,000 تومان
قیمت هر متر
108,000,000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨به نام یگانه معمار هستی✨
«کد : 404 »
120 متر خوش نقشه در کوی کارمندان جنوبی
♦️سند تک برگ آماده انتقال
♦️پارکینگ و انباری سندی
طبقه چهارم |طبقات دیگر هم موجود | ساخت 1403 | ساختمان جنوبی | نورگیر عالی | واحد رو به نما |
✅ آماده بازدید
✅کف پوش سرامیک
✅نما سنگ
✅مشاعات سنگ
✅دو خواب
7 طبقه هر طبقه 4 واحد
⭕️قابلیت رهن تا 1.5م
(که از مبلغ کل کسر میگردد)
⭕️قابلیت اخذ وام مسکن تا سقف 1080 به عهده املاک
⭐️مشاور و همراه شما خانم رایجی و آقای بهرام⭐️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت