ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
120متر/لوکس/ طبقه 4
120متر/لوکس/ طبقه 4
2 روز پیش در زاهدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
85,000,000 تومان
طبقه
4
به نام یگانه معمار هستی
⚜️دپارتمان باور ⚜️
______________________________________واحد های فروش واقع در منطقه 1 زاهدان ( تاپ لوکیشن ) با مشخصات ذیل به فروش می رسد :
⚜️خوش نقشه و قابل چیدمان
⚜️کم تراکم
⚜️پارکینگ اختصاصی
⚜️دو خواب
⚜️واحد نورگیر
⚜️شخصی ساز با بهترین و با کیفیت ترین متریال ساخت
✅ فقط یک واحد موجود داریم
______________________________________کافیست تماس بگیرید
✅موارد مشابه با توجه به بودجه شما متقاضیان محترم موجود می باشد
✅همراه شما تا رضایت کامل و تحویل سند
⚜️پاسخگویی و پیگیری حرفه ای توسط مشاوران (منطقه یک ) املاک باور
(⚜️ ⚜️حرفه ای کار کردن تخصص ماست⚜️⚜️ )
ارادتمند شما بهرامی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت