تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر/ویودار/نوسازکلیدنخورده/سازه مدرن و متفاوت

120متر/ویودار/نوسازکلیدنخورده/سازه مدرن و متفاوت

1 هفته پیش در شهرک نفت (منطقه ۵)

متراژ
120
ساخت
1403
قیمت کل
‏44,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏372,500,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
چرا بعضی خونه ها همون لحظه اول،حس این همونیه که میخواستم رو میدن؟!
شاید جوابش این واحد خاص و نوساز باشه

120 متر خوش نقشه،دو خواب بزرگ،نورگیری عالی و حس آرامشی که تو کمتر واحدی پیدا میشه

واقعا چند تا فایلِ که هم داخلش شیک و دلباز باشه،هم توی فرعی دنج و عالی قرار گرفته باشه؟!

لابی شیک و مشاعات لوکس

نور عالی در تمام فضاها

آسانسور،انباری،پارکینگ

محیط آروم،با کلاس برا زندگی راحت

این واحد از اون خونه هاست که عکس و متن حق مطلب رو براش ادا نمیکنن.....
باید از نزدیک ببینیش تا متوجه تفاوتش با بقیه فایل ها بشی

برای بازدید تماس بگیر قبل اینکه این فایل خاص از دست بره