تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر*پارک ملت*کلیدنخورده*روبه آفتاب

120متر*پارک ملت*کلیدنخورده*روبه آفتاب

2 هفته پیش در جردن

متراژ
120
ساخت
1403
قیمت کل
‏42,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏356,666,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فرعی روبروی پارک ملت

ورودی از لابی

آپارتمان کم واحد

نور مستقیم در تمام فضاها اعم از سالن،آشپزخانه و2خواب

سالن یکدست و بدون پرتی با پنجره قدی

سند شخصی و تک برگ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
♦️مالک محترم چنانچه قصد فروش آپارتمان خود را دارید با ما تماس حاصل فرمایید.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کارشناس ملکی جردن : فـاخــر