تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متر2خواب تکواحدی فول بازسازی ( سرتخت )

120متر2خواب تکواحدی فول بازسازی ( سرتخت )

11 ساعت پیش در سرتخت

متراژ
120
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏12,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏103,750,000 تومان
طبقه
4
⚜️ به نام خدا ⚜️

⚜️ دپارتمان دنیای مسکن ⚜️

✅120 متر
✅2 خواب
✅بدون ریالی هزینه

⭕ دسترسی آسان به مراکز خرید . مترو و حرم ⭕

✅سند تک برگ ✅همراه با کد رهگیری

⚜️ فرصتی که آینده رو میسازه ⚜️

❌ بازدید : پایان جستجو ها ❌

⚜️ مشاور و امین شما تا لحظه سکونت : سامان ⚜️