تائید
فروش مسکونیآپارتمان120مترفول تجهیز/واوان/شهرداری یاس

120مترفول تجهیز/واوان/شهرداری یاس

16 ساعت پیش در شهرک واوان

متراژ
120
ساخت
1398
قیمت کل
‏9,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,916,000 تومان
طبقه
2
««به نام روزی ده بی منت»»

⭕️آماده دریافت فایل های فروش/رهن و اجاره/مشارکت در ساخت شما هستیم⭕️

مشخصات ملک:
______________________________________
✔️120متر 2 خواب ✔️شمالی کلا 8 واحد

✔️4 طبقه دو واحدی ✔️طبقه دوم بهترین طبقه

مشاوره=رایگان

جهت توضیحات بیشتر و ارائه فایل های مشابه تماس بگیرید.
⚜️مشاور و امین شما مبین علی نیا⚜️
از اولین بازدید تا آخرین امضا کنارتان هستیم.