تائید
فروش مسکونیآپارتمان120متری اپارتمان/سرشور/چهنو/

120متری اپارتمان/سرشور/چهنو/

2 هفته پیش در آیت الله خامنه‌ای

متراژ
118
ساخت
1388
قیمت کل
‏10,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,830,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
انچه توانسته ایم لطف خدا بوده است
کارشناسان مسکن شمس
نوع ملک : اپارتمان فروشی
متراژ : 118 متری
خیابان : 8 متری
تعداد خواب :دو خوال
سند :ملکی
فاصله تا : 15 دقیقه
قیمت مناسب

توجه مهم ✅
تمام استعلام ها قبل از قرارداد در حضور شما از شهرداری ثبت سند دریافت میگردد

ثبت قرارداد همزمان در سامانه های خودنویس و کاتب با تیم حقوقی

لطفاً جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید باتشکر