تائید
فروش مسکونیآپارتمان121 متر/تک واحدی/فرهنگ بالا

121 متر/تک واحدی/فرهنگ بالا

1 هفته پیش در همدان

متراژ
121
ساخت
1404
قیمت کل
‏15,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,793,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
✔️واحد آپارتمان 121 متری
✔️تک واحدی
✔️طبقه اول
✔️5 طبقه، کلا 5 واحد
✔️پارکینگ عملا بدون مزاحم
✔️انباری بزرگ
✔️آسانسور
✔️تراس
✔️متریال درجه یک
✔️پرداختی 70 درصد
✔️15 درصد جهت تحویل و سند
✔️تحویل 4 ماه بعد
☑️برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید☑️

《مشاور و همراه شما رضوانیان》
《خرید/فروش/مشارکت در ساخت》
《 املاک فاخر》