ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
121 متر فول امکانات خوش نقشه
121 متر فول امکانات خوش نقشه
2 هفته پیش در شهریار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
121
ساخت
1404
قیمت کل
10,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
85,123,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بسم الله الرحمن الرحیم
❗️❗️با دیدن این واحد تمام گزینه های خرید برایتان حذف خواهند شد❗️❗️
⚜️واحد 121 متری فوق العاده خوش نقشه⚜️
⚜️سازه ای لوکس و خاص در منطقه⚜️
⚜️پذیرایی بزرگ مربع ⚜️
⚜️سالن سر تا سر پرده خور با نورگیر عالی⚜️
⚜️2 خواب⚜️
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
مشاورین املاک اسدی با قویترین فایلینگ در منطقه
⚜️بهترین هارا از ما بخواهید⚜️
⚜️مشاور شما رضائی⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت