تائید
فروش مسکونیآپارتمان121متر بصارتی فول تکواحدی بدون مشابه

121متر بصارتی فول تکواحدی بدون مشابه

11 ماه پیش در شاهین

متراژ
121
ساخت
1395
قیمت کل
19٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
161٬157٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
☑️ املاک ☑️
✅️سازه ای بی نظیر در منطقه
✅️کلا 5 طبقه تکواحدی
✅️گذر 24متری دنج
✅️سالن پرده خور رو به آفتاب بدون پرتی
✅️آشپزخانه زیبا و دلنشین
❌️ بازسازی 0 تا 100❌️
✅️اتاقهای بزرگ بهمراه کمددیواری
✅️دو خواب مستر+سرویس بهداشتی مهمان
✅️ویوی ابدی رو به جنوب
✅️طبقه پنجم
✅️نما تراورتن
✅️کل واحد نور مستقیم آفتاب
✅️حیاط گل کاری
✅️آسانسور 6 نفره
✅️پارکینگ سندی بدون مزاحم
✅️بالکن به طول 5 متر
✔️ مشاور قدیمی منطقه : شالی ✔️