تائید
فروش مسکونیآپارتمان121متری/3خواب/غرق نور/ وصال شیرازی

121متری/3خواب/غرق نور/ وصال شیرازی

18 ساعت پیش در بلوار کشاورز

متراژ
121
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏146,280,000 تومان
طبقه
6
✨️✨️✨️✨️✨️✨️گروه بزرگ کوچ✨️✨️✨️✨️✨️✨️

⚜️

✨️واحد 121متری فول بازسازی شده صفر تا صد

✨️سالن پرده خور مربع خوش چیدمان نورگیر عالی

✨️آشپزخانه فول کابینت نورگیر از بالکن

✨️اتاق تخت خور نورگیر مستقیم