تائید
فروش مسکونیآپارتمان121متری تک برگ سند/صالحیه/غرق نور

121متری تک برگ سند/صالحیه/غرق نور

2 هفته پیش در بهارستان

متراژ
121
ساخت
1404
قیمت کل
‏4,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,024,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
املاک ایوان

121متری 2خواب طبقه 4روبه نما/غرق نور

✅سالنی عریض وافتابگیر
✅خوش نقشه وقابل چیدمان باهرسلیقه ای
✅2خواب بزرگ وکاربردی
✅اشپزخانه ای دلباز وپرکابینت به سبک روز
✅بالکن استانداردوقابل استفاده
✅سند تک برگ قابلیت دریافت وام تا 880میلیون
✅اسانسور6نفره
✅نقشه بدون فضای مرده
✅قابلیت رهن تا650میلیون
✅پارکینگ اختصاصی/باجای پارک فراوان
✅سازه بتونی
✅دسترسی بدون ترافیک

پارکینگ به صورت جداگانه 400میلیون محاسبه میگردد

مشتری گرامی:
باهربوجه ای باهرسلیقه ای که شمادارین ملک مدنظرتون رومن دارم کافیه همین الان بامن تماس بگیرین⭕