تائید
فروش مسکونیآپارتمان121متری// فاز یک // کلید نخورده غرق در نور

121متری// فاز یک // کلید نخورده غرق در نور

2 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
121
ساخت
1404
قیمت کل
‏15,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏126,446,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚡️ به نام خالق یگانه ⚡️

مشاور و همراه شما : محمد فرهادپور
__________________________________________
121متری نوساز کلید نخورده در بهترین لوکیشن فاز یک گوهردشت
پلان مهندسی و قابل چیدمان
⚜️ مشاعات لوکس ⚜️
دارای لابی مجلل و سالن اجتماعات و سرایداری 24 مقیم
2 لاین اسانسور
طبقات بالا با ویو و چشم انداز بینظیر

10% تنفس سند برای چند ماه اینده

با ما در تماس باشید ☎️