تائید
فروش مسکونیآپارتمان122 متر آپارتمان / 3 خواب / طبقه 5

122 متر آپارتمان / 3 خواب / طبقه 5

1 روز پیش در مرزداران

متراژ
122
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏38,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏317,213,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
✅122 متر 3 خواب
✅طبقه 5
✅فول امکانات
✅4 ساله
✅6 طبقه 4 واحدی

⭕️لوکیشن ناهید بالای عربحسینی

2 خواب همین متراژ شرق مرزداران موجوده

☑️برای بازدید و اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید

خانم توحیدی
- 0 - 9 - 3 - 3 - 4 - 0 - 7 - 2 - 2 - 9 - 8 -

املاک حامین