تائید
فروش مسکونیآپارتمان122 متر دروس ، 2 خواب ، دو طرف نور ، فرصت استثنایی

122 متر دروس ، 2 خواب ، دو طرف نور ، فرصت استثنایی

1 ساعت پیش در دروس

متراژ
122
ساخت
1397
قیمت کل
‏52,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏426,229,000 تومان
طبقه
3
✅ عسگران هستم
کارشناس تخصصی امور ملکی

✅کوچه بسیار دنج و مشجر

⭕️فرصت خرید مناسب در این متراژ

▫️122 متر ، 2 خواب
▫️کلوزت روم بزرگ ( قابلیت به 3 خواب )
▫️ تراس کاربردی
▫️واحد فوق العاده خوش نقشه
▫️5 طبقه 2 واحدی

✅دو طرف نور
▫️ ورودی لابی مبله
▫️سرایدار مقیم

☑️ ارادتمند شما عسگران