تائید
فروش مسکونیآپارتمان122 متری فول امکانات اوایل فلاحی

122 متری فول امکانات اوایل فلاحی

1 هفته پیش در شهرک لشکر

متراژ
122
ساخت
1395
قیمت کل
‏9,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,409,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
...

فروش واحد 122 متری سه نبش در لوکیشن ممتاز

یکی از بهترین موقعیت های — دسترسی عالی به مراکز خرید و حمل ونقل

✨ ویژگی ها:

فول امکانات با استفاده از متریال درجه یک
دو خواب نورگیر و خوش نقشه
طبقه دوم (بهترین طبقه ساختمان)
مشاعات تمام سنگ، طراحی لوکس و تمیز
پارکینگ اختصاصی
سند تک برگ، آماده انتقال

امکان واگذاری با رهن تا سقف 1 میلیارد تومان

برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، تماس بگیرید:

کارگزاری املاک علیزاده