تائید
فروش مسکونیآپارتمان122متر اپارتمان های مجتمع آسمان ط2

122متر اپارتمان های مجتمع آسمان ط2

6 روز پیش در عارف

متراژ
122
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏10,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,655,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
122 متر آپارتمان های مجتمع آسمان
(بانک رهنی قدیم )
بازسازی شده درجه یک ، انباری
کابینت هایگلاس ، کف پارکت
بالکن عالی و قابل چیدمان
پارکینگ داخل محوطه
املاک صاحب الزمان (عج)
اتوبان محلاتی خ شریفی جنوبی پ 16