تائید
فروش مسکونیآپارتمان122متر دو خواب شیک اردستانی

122متر دو خواب شیک اردستانی

2 روز پیش در مهستان

متراژ
122
ساخت
1398
قیمت کل
‏15,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏128,688,000 تومان
طبقه
3

بازدید و توضیحات بیشتر طی تماس تلفنی